Pielgrzymka do Medjugorje w dniach 27.04-05.05.2019 r.

Pielgrzymka ma charakter rekolekcji w drodze.

I. PROGRAM PIELGRZYMKI

1. 27.04.2019 (sobota) rozpoczęcie pielgrzymki Mszą św. o godz.08.00. w Koluszkach. 2. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię, Chorwację. 3. Od 28.04.2019 (niedziela ) do 04.05.2019 (sobota) pobyt w Medjugorje, zakwaterowanie w wiosce w pobliżu kościoła w pensjonacie. Do dyspozycji pielgrzymów aneks kuchenny, noclegi z pościelą, wyżywienie dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja. 4. Planowany jest jednodniowy pobyt nad Adriatykiem w miejscowości Makarska, Wodospad Kravica 5. Wyjazd z Medjugorje rano 04.05.2019 (sobota) po śniadaniu, przyjazd do Polski w południe, w niedzielę 05.05.2019.

 

II. KOSZT PIELGRZYMKI 1300 zł i obejmuje: 1. Ubezpieczenie pielgrzymów od kosztów leczenia za granicą i NW, 2. Sześć noclegów w pokojach dwu-trzy osobowych. 3. Wyżywienie dwa posiłki dziennie (6 śniadań i 6 obiadokolacji) 4. Przejazd autokarem marki zachodniej: lodówka, DVD, barek, WC. 5. Opiekę duszpasterza i pilota, materiały informacyjne.

 

III. INFORMACJE PRAKTYCZNE 1. UBIÓR - należy zabrać ze sobą rzeczy wygodne. Strój odpowiedni do przebywania w miejscach świętych, wygodne buty, peleryna, parasol, rzeczy osobiste, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy. 2. WYŻYWIENIE - prowiant na drogę i kolacje, własne lekarstwa. 3. WALUTA - Euro na drobne zakupy, 4. PAKOWANIE - mały bagaż podręczny do środka autobusu, pozostały bagaż do bagażników. 5. TŁUMACZENIE nabożeństwo wieczorne będzie tłumaczone symultanicznie, dlatego należy zaopatrzyć się w radyjka ze słuchawkami do odbioru fal FM lub zabrać słuchawki do telefonów komórkowych.

 

IV. POBYT W MEDZIUGORJU - Pielgrzymi mogą uczestniczyć w stałych punktach życia parafii w: 1. Codziennym międzynarodowym nabożeństwie rozpoczynającym się o godz.17.00 modlitwą różańcową. Nabożeństwo wieczorne obejmuje: trzy części Różańca św., Mszę św., poświęcenie dewocjonaliów, modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała, 2. Wspólne, grupowe, modlitewne wyjście na Podbrdo i Kriżevac, 3. Spotkaniach ze wspólnotami zawiązanymi w Medjugorje (np. Cenacolo, Wspólnota Błogosławieństw, itp.), oo. Franciszkanami i widzącymi w miarę ich obecności w parafii, 4. Najważniejszym spotkaniu z Matką Bożą i Panem Jezusem w czasie przez siebie wybranym. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracyjnej codziennie od 14.00 - 16.00 i w wieczornej Adoracji we wtorki i w soboty od godz. 21.00 - 22.00. w czwartki po nabożeństwie wieczornym.

*** Informacje szczegółowe i zapisy: Ks. Piotr Ciącio: tel: +48 600 – 05 - 1976, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Strona internetowa parafii św. Katarzyny w Koluszkach: www.parafiakoluszki.pl

* BEZ TEGO ANI RUSZ:

zaliczka w dniu zapisu: 300 zł.

dzień przelania całej sumy - 15 marca 2019r.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO PIELGRZYMOWANIA !!!