Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Koluszkach

zaprasza na pielgrzymkę w:

300. rocznica koronacji Jasnogórskiego obrazu

100. rocznica objawień Fatimskich

100. rocznica śmierci św. Brata Alberta

TERMIN: 30 września – 1 października 2017r.

Cena: 240 zł*.

W programie**:

CZĘSTOCHOWA – WADOWICE – KALWARIA ZEBRZYDOWSKA

1 dzień:(sobota) 30 września 2017 

KOLUSZKI – ŁÓDŹ – CZĘSTOCHOWA –– WADOWICE

CZĘSTOCHOWA – o godz. 9.00 msza św. przed Cudownym Obrazem Matki Boskiej Jasnogórskiej, dziękczynna za opiekę nad nami w 300. rocznicę koronacji Jasnogórskiego obrazu, zwiedzanie Jasnej Góry z przewodnikiem.

WADOWICE – zwiedzanie miasta Karola Wojtyły – gdzie wszystko się zaczęło... Fary – Bazyliki Mnniejszej Ofiarowania NMP, modlitwa przy chrzcielnicy, gdzie miał chrzest św. Jan Paweł II, od godz. 15.10 zwiedzanie odnowionego domu rodzinnego św. Jana Pawła II, dawną cukiernię Karola Hagenhubera, Gimnazjum im. Marcina Wadowity, Klasztoru Ojców Karmelitów Bosych czyli Sanktuarium św. Józefa, Kościóła św. Piotra i Pawła.

WADOWICE - przejazd, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: (niedziela) 1 październia 2017

WADOWICE –– KALWARIA ZEBRZYDOWSKA – KOLUSZKI – ŁÓDŹ

Śniadanie, przejazd do Kalwarii Zebrzydowskiej

KALWARIA ZEBRZYDOWSKA – MSZA ŚW. w kalsztorze oo. Bernardynów; zwiedzanie kompleksu klasztornego z przewodnikiem. Droga Krzyżowa na DRÓŻKACH KALWARYJSKICH. Obiad.

Powrót do Koluszek i Łodzi w godzinach późno popołudniowych.

Cena obejmuje bilety do WSZYSTKICH wymienionych w programie miejsc !!!

* Cena obejmuje:

przejazd autokarem, ubezpieczenie NW, 1 nocleg w Domu Pielgrzyma Ojców Karmelitów w Wadowicach www.it.wadowice.pl w zakładce informacje (noclegi – domy pielgrzyma) - (pokoje 1, 2, 3 i 4os. z łazienką), śniadanie, obiadokolację i obiad, rezerwację przewodników i wejść do wymienionych w programie miejsc.

opiekę duszpasterską

koszt przy 45-u uczestnikach wyjazdu.

** Organizator zastrzega sobie niewielkie zmiany w programie ze względu na nieprzewidziane okoliczności.

*** Informacje szczegółowe i zapisy:

Ks. Piotr Ciącio: tel: +48 600 – 05 -1976, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO PIELGRZYMOWANIA !!!