1.  Zapowiedzi

2. Rozpoczął się ostatni tydzień czerwca. Jeszcze raz pragniemy zachęcić do wspólnej modlitwy do Jezusowego Serca. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy o godz. 17.30.

3. W środę wypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na wspólną modlitwę na Mszach Świętych o godz. 9.00, 17.00 i 17.30 w intencji całego Kościoła, papieża jako jego widzialnej głowy, a także nas samych, byśmy stawali się apostołami Chrystusa w miejscu naszej pracy, nauki i odpoczynku. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej.

4. Pierwsze dni lipca to pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek przed południem odwiedziny starszych i chorych parafian z Komunią Świętą, po południu okazja do spowiedzi od godz. 16.30. W sobotę   o godz. 8.00 Msza o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo.

5.  W przyszłą niedzielę, pierwszą w miesiącu, taca gospodarcza. Za wszystkie ofiary z góry składamy serdeczne Bóg Zapłać. Finalizowane jest gromadzenie dokumentów do odbioru technicznego budynku kościoła, a Rejon Energetyczny przewiduje, że w lipcu zrobione zostanie nowe przyłącze prądu do kościoła.

6.  Przypominamy, że od przyszłej niedzieli w wakacje nie będzie Mszy południowej. Osoby, które wcześniej zamówiły intencje mszalne o godz. 12.15, prosimy do zakrystii, by uzgodnić inną godzinę ich Mszy. Wypominki południowe będą przed godz. 17.00.

7.  W wakacje kancelaria parafialna czynna będzie o godz. 18.15. Z sakramentu pokuty będzie można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.

8. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.