1.  Zapowiedzi

2. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy o godz. 17.30, a w niedziele po 17.00 .

3 . Przypominamy, że w wakacje od niedzieli 3 lipca nie będzie Mszy południowej. Osoby, które wcześniej zamówiły intencje mszalne o godz. 12.15, prosimy do zakrystii, by uzgodnić inną godzinę ich Mszy. Wypominki południowe będą przed godz. 17.00.

4.  Od przyszłego tygodnia kancelaria parafialna czynna będzie o godz. 18.15, i tak będzie do końca wakacji. Z sakramentu pokuty będzie można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.

5. Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega końca. W piątek, 24 czerwca podczas Mszy Świętej o godz. 8.00 podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Mimo że dzieci i młodzież kończą rok w szkołach o różnych godzinach, wszystkich zapraszamy na tę liturgię, także rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców.

6.  Dziś o godz. 14.00 Mszą św. rozpoczniemy Marsz dla Życia i Rodziny oraz Festyn Rodzinny.

7. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy” oraz papieskiego miesięcznika „Osservatore Romano”.