1.  Zapowiedzi

2. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy o godz. 17.30, a w niedziele po 17.00 .

3. Jutro, z okazji 13. dnia miesiąca, wspólna modlitwa za wstawiennictwem Pani Fatimskiej. Nabożeństwo fatimskie z procesją po Mszy o godz. 17.30.

4. Przypominamy, że w wakacje nie będzie Mszy południowej. Osoby, które wcześniej zamówiły intencje mszalne o godz. 12.15, prosimy do zakrystii, by uzgodnić inną godzinę ich Mszy. Wypominki południowe będą przed godz. 17.00.

5.  Od przyszłego tygodnia kancelaria parafialna czynna będzie o godz. 18.15, i tak będzie do końca wakacji.

6.  W sobotę delegacja naszej parafii uczestniczyć będzie w czwartej stacji 1050lecia Chrztu Polski w Tomaszowie Maz., w ogłoszeniu św. Antoniego patronem tego miasta i powiatu. Procesja z relikwiami świętego wyrusz o 11.30 z kościoła NMP Królowej Polski, Msza św. na Rynku Głównym, po czym procesja do kościoła św. Antoniego i wspólny posiłek wokół świątyni.

7.  Komunikaty Kurii Biskupiej.

8.   Komunikat o Marszu dla Życia i Rodziny w niedzielę 19.06.2016.

9.  Gratulujemy naszej parafiance Aleksandrze Drabik, uczennicy kl.2 gimnazjum dotarcia do finału ogólnopolskiego konkursu „Papież Słowianin”.

10. Zapraszamy do udziału w ogólnop. Pielgrzymce Osób Chorych, Niepełnosprawnych i Starszych na Jasną Górę 6 lipca 2016 r. Wyjazd o godz. 7.10 (przed kościołem). Program i dane kontaktowe organizatorek znajdziemy w gablocie przed kościołem, oraz na parafialnej stronie internetowej.

11. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”, oraz miesięcznika „List do Pani”.