1. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Módlmy się o gorliwych kapłanów i osoby zakonne, którzy będą naśladować przykład Chrystusa – Dobrego Pasterza. Na wspólną modlitwę różańcową za powołanych i o święte powołania do służby Bożej zapraszamy już dziś wieczorem o godz. 16.30. Wcześniej, o godz. 16.00 w kościele spotkanie Kół Różańcowych, a na plebanii katecheza przedmałżeńska.

2. Zapowiedzi przedślubne.

3. W środę  o godz. 15.00 próba dzieci komunijnych z klasy 3A, a o godz. 17.30 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

4. W piątek o godz. 15.00 próba dzieci komunijnych z klasy 3B, a po Mszy o 17.30 spotkanie młodzieży KSM.

5. W sobotę o godz. 15.00 spotkanie scholi parafialnej; spotkanie ministrantów po Mszy o 17.30.

6. W sobotę będziemy obchodzić uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa, męczennika i patrona Polski. Znajdźmy czas na spotkanie z Chrystusem we Mszy Świętej i na modlitwę w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny.

7. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.