1. Życzenia ks. Arcybiskupa! Drogim Parafianom i Gościom, pragniemy  także i my przekazać najserdeczniejsze życzenia, aby zmartwychwstały Pan i Zbawiciel opromieniał swoją łaską i błogosławieństwem każdą chwilę życia i by udzielał zdrowia i wszelkich potrzebnych darów.

2. Pragniemy podziękować wszystkim za przygotowanie naszego parafialnego kościoła do przeżywania tych najważniejszych świąt: Ks. Markowi oraz Tomaszowi Szkopińskiemu, Marianowi Wojtasiowi, Robertowi Wojtasiowi, Piotrowi Antkowiczowi, Marianowi Łęgockiemu, Angelinie Klimkiewicz, Marcie Lewandowskiej i Adrianowi Jajszczykowi za przygotowanie dekoracji Grobu Pańskiego i Ciemnicy; jeszcze raz wszystkim za ofiary na kwiaty; ministrantom za przeprowadzenie liturgii Triduum Paschalnego; paniom, które zawsze to czynią, za posprzątanie świątyni; za adorację przy Grobie Pańskim kolejarzom, Papieskiej Służbie Porządkowej, harcerzom, kołom różańcowym, Odnowie w Duchu Świętym i kręgowi biblijnemu; wszystkim parafianom za czynny i żywy udział w liturgiach minionych dni. [ Za udział w procesji asyście parafialnej, chórowi, kołom różańcowym i służbie liturgicznej.]  Niech Wam wszystkim dobry Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski.

3. Dziś i jutro Msze Święte według porządku niedzielnego. Nowenna przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o godz. 12.15.

4. Jutro Poniedziałek w oktawie Wielkanocy, który w naszej Ojczyźnie przeżywamy jako dzień uroczysty. Po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszki na Katolicki Uniwersytet Lubelski i na Instytut Teologiczny w Łodzi.

5.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, świątecznych numerów tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

Ogłoszenia  duszpast.  Poniedziałek  Wielkan.

1. Podczas paschalnej oktawy będziemy przeżywać nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego po Mszy o godz. 17.30 , zakończenie nowenny w sobotę po Mszy o godz. 8.00.

2.  W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek od rana odwiedziny chorych, nabożeństwo wynagradzające Sercu Pana Jezusa po Mszy św. o 8.00

3.  Spotkania z dziećmi komunijnymi: w środę o 15.00  kl. 3a;  w czwartek o 15.00 kl. 3b.

4.  W piątek wieczorem spotkanie młodzieży KSM.

5.  W sobotę na Mszy o 17.30 chcemy zainaugurować w naszej parafii Msze z modlitwą o uzdrowienie. Małżeństwa Domowego Kościoła będą animować modlitwę o uzdrowienie wzajemnych relacji w Waszych małżeństwach.

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego i rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia.

7.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, świątecznych numerów tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

8.  W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 pierwsze spotkanie katechezy przedmałżeńskiej dla narzeczonych.