1. Zapowiedzi przedślubne.

2. Przy wyjściu ze świątyni będzie można wesprzeć dzieło misyjne Kościoła – do puszki można wrzucać ofiary na ten cel.

3.  Zapraszamy dziś o godz. 17.00 na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Natomiast w piątki zapraszamy na drogę krzyżową:

·        dzieci na godz. 16.30

·        młodzież i dorosłych po Mszy o 17.30.

Dziś także spotkanie Żywego Różańca o godz. 16.30.

4.Tradycyjnie jak w latach ubiegłych, panie z Kół Różańcowych w najbliższych dniach będą zbierać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Prosimy o serdeczne przyjęcie ich w swoich rodzinach.

5.  W tym tygodniu możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej codziennie o godz. 16.45.

6.  Kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku o godz. 18.15.

7.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

8.  Małżeństwa z kręgów Domowego Kościoła i Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Stacja Koluszki” informują, że na aparaty słuchowe dla pani Agnieszki udało się zebrać w Koluszkach 2600 zł i 8 euro. Za wszystkie datki dziękujemy i zapewniamy o modlitwie.

9.  W czasie wizyty kolędowej zostawialiśmy w domach pamiątki 25lecia naszej parafii. Ponieważ zostało ich sporo, zostały wyłożone na stoliku pod chórem. Jeżeli chcielibyśmy je komuś ofiarować, czy mieć w domu więcej egzemplarzy, to można je sobie wziąć.