Dusze giną mimo mojej gorzkiej męki.
Daję im ostatnią deskę ratunku, to jest święto Miłosierdzia mojego.
Jeżeli nie uwielbią miłosierdzia mojego, zginą na wieki.
Sekretarko mojego miłosierdzia pisz,
mów duszom o tym wielkim miłosierdziu moim,
bo bliski jest dzień straszliwy, dzień mojej sprawiedliwości. (Dz. 965)

Pragnę udzielić odpustu zupełnego duszom,
 które przystąpią do spowiedzi i Komunii św.
w to święto Miłosierdzia mojego (Dz. 1109)

1. ZAPOWIEDZI.
  2. Dziękujemy KS. JANOWI KOZAKOWI za dwumiesięczną pomoc duszpasterską w naszej parafii w czasie nieobecności ks. Proboszcza.
  3. Dzisiaj NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA – uroczysta koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Skarbonki wielkopostne składamy do kosza przed ołtarzem. Dziś święto patronalne CARITAS – dziękujemy naszemu PARAFIALNEMU CARITAS za pomoc dla tych parafian, którzy potrzebują pomocy. Dziękujemy p. Lidii Hejchman, Janinie Nowakowskiej i Jadwidze Mroczek, niech Jezus Miłosierny obdarzy Panie potrzebnymi łaskami.
  4. W poniedziałek 25 kwietnia 2022r. święto św. Marka Ewangelisty,
    we wtorek 26 kwietnia 2022r. Uroczystość św. WojciechaGŁÓWNEGO PATRONA POLSKI.
  5. W czwartek 28 kwietnia 2022r. pierwsza próba po Mszy Wieczornej dzieci pierwszo-komunijnych – klasa A, w piątek 29 kwietnia 2022r. – klasa B.
  6. Przyjmujemy zapisy do 12 Koła Różańcowego Rodziców za dzieci
    pod wezwaniem św. Matki Teresy z Kalkuty. Serdecznie zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa majowe – godz. 16.30. Od poniedziałku po Mszy Świętej o godz. 17.30.
  8. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.