1.         W piątą niedzielę Wielkiego Postu zmienia się charakter tego okresu na bardziej pasyjny, koncentrujemy się na przeżywaniu tajemnic krzyża. Zachowujemy w naszej Ojczyźnie zwyczaj zasłaniania krzyży.

2.         W każdy dzień rekolekcji będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu: w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 do gorzkich żali, w poniedziałek, wtorek i środę od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej.

3.         Dziś o godz. 16.15 nauka rekolekcyjna dla Kół Różańcowych, a o 17.00 nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym i Msza Św. również
z kazaniem rekolekcyjnym.

4.         W poniedziałek, wtorek i środę Msze Św. z nauką dla dorosłych o godz. 9.00
i 18.00.

5.         W kruchcie kościoła Panie w kolejne niedziele Wielkiego Postu zbierają ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

6.          W czwartek 7 kwietnia na Mszy św. o godz. 17.30 modlimy się o święte powołania zakonne i kapłańskie, adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, Godzina Święta do godz. 20.00.

7.         W piątek 8 kwietnia po Mszy św. o godz. 21.00 z naszego kościoła wyruszy EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA do Brzezin. Dwie trasy – dłuższa 42 km przez Jeżów i 40 km przez Gałkówek.

8.         Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Rozpoczyna ona Wielki Tydzień Męki Pana.  Błogosławieństwo palm na początku każdej Mszy Świętej.
Przed Mszą Św. o godz. 11.00 procesja z palmami dokoła kościoła – spotykamy się z palmami przed kościołem.

9.         Przypominamy kandydatom przygotowującym się do sakramentu bierzmowania o obowiązkowej !  spowiedzi wielkanocnej.

10.    Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela” .