1. W czwartek i piątek przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Otoczmy ich nasza modlitwą.

2. Od jutra w Kościele trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Włączmy tę intencję do naszych modlitw osobistych.

3. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

·         18 I – bł. Regina Protmann [1552-1613], reformatorka życia zakonnego z Warmii.

·         19 I – św. Józef Sebastian Pelczar (1842-1924), biskup przemyski, asceta i wielki czciciel Najświętszego Serca Pana Jezusa.

·         20 I – św. Fabian i Sebastian, męczennicy.

·         21 I – św. Agnieszka, dziewica i męczennica, która jako 12-letnia dziewczynka poniosła śmierć na stadionie Domicjana około 305 roku.

·         22  I – św. Wincenty męczennik i św. Wincenty Pallotti;

·         23 I – św. Wincenty Lewoniuk i towarzysze, męczennicy podlascy z Pratulina;

·         24 I – św. Franciszek Salezy (1567-1622), biskup i doktor Kościoła, wybitny pisarz, patron dziennikarzy i prasy katolickiej ;