1.  Dziś o 16.00 spotkanie Kół Różańcowych, o 16.30 nabożeństwo różańcowe.

2.  W środę obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli, Dzień Misyjny. Pamiętajmy w modlitwie o misjach i misjonarzach. Tacę przeznaczamy na rozwój misji świętych. Na zakończenie Mszy św. pobłogosławimy kredę i kadzidło dla oznaczenia naszych mieszkań i na znak, że przyjęliśmy wcielonego Boga do naszego życia.

3.  W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, choć w naszej polskiej tradycji przedłużamy go przez śpiew kolęd aż do 2 lutego.

4. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”

5. Nasza strona internetowa istnieje już 5 lat, z tej okazji pragniemy poinformować, że do tej pory naszą witrynę wyświetlono ponad 370 tyś razy, w samym 2020 roku mieliśmy ponad 7 tyś unikatowych użytkowników, 62 tys wyświetleń a ogłoszenia duszpasterskie sumarycznie wyświetlono ponad 18 tyś razy, bardzo dziękujemy, to nadaje naszej działalności jeszcze większy sens ! :)