1. Zapowiedzi.

2. Dziś przed kościołami naszej archidiecezji zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia im. Stanisławy Leszczyńskiej.

3. Roraty – Msza o Maryi oczekującej na narodzenie swego Syna Zbawiciela Świata – w dni powszednie o godz. 6.45. Wieczorem jest tylko jedna Msza Święta o 17.00.

4. Zachęcamy do nabycia świec Caritas i siana na stół Wieczerzy Wigilijnej, a także opłatków wigilijnych.

5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone przy roznoszeniu opłatków wigilijnych: Krasickiego – 637, Brzezińska od świateł do stacji i 3 Maja – 460.

8. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

W tym tygodniu patronują nam:

·         14 XII – św. Jana od Krzyża (1542-1591), hiszpański karmelita, reformator zakonu i mistyk ogłoszony Doktorem Kościoła.