1.  Dzisiejsza taca przeznaczona jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.

2.  Dzisiaj wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki i śpiewu kościelnego. Życzymy panu organiście Andrzejowi dobrego zdrowia i jeszcze długich lat grania i śpiewania w naszej świątyni. Dziękujemy, że pan Andrzej, choć na emeryturze, chce nam dalej służyć swoim talentem.

3.  Modlitwa nowenny do Świętej Katarzyny do wtorku. W środę odpust -   uroczystość Tytułu Naszej Świątyni  -  Św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Msze odpustowe o godz. 8.00  i o 18.00, na które zapraszamy jak najliczniej wszystkich parafian, pragnących uczcić naszą Patronkę.

4.  Intencje mszalne, które zamówione były w poniedziałek i wtorek na 10.00, będą odprawione o 17.00, a zamówione na 16.00 i 18.00 odprawimy o 17.30.

5. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”. 

 

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

·         23 XI – św. Klemens, papież i męczennik i św. Kolumban, apostoł zachodniej Europy;

·         24 XI – święci męczennicy wietnamscy: Andrzej Dung-Lac z towarzyszami, którzy za wiarę ponieśli śmierć w XVIII w. i XIX w.

·         25 XI – św. Katarzyna Aleksandryjska;