1.  Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę gospodarczą.

2.  Dziś o 16.00 spotkanie kół różańcowych i o 16.30 nabożeństwo różańcowe. W tygodniu różaniec po Mszy o 17.30.

3. We wspomnienie M. B. Różańcowej, w środę, na Mszy o 17.30 poświęcenie różańcy dzieciom przygotowującym się do I spowiedzi i Komunii Św. W każdą środę zapraszamy wszystkie dzieci na różaniec.

4. Różaniec dla bierzmowanych w tym roku w czwartki – zapraszamy kandydatów, którzy w tym roku przystąpią do bierzmowania i z klas VII, którzy rozpoczynają swe przygotowanie. W ten czwartek różaniec prowadzi klasa VII d. W następne klasy VII c, VII b i VII a.

5. W przyszłą niedzielę kandydaci z klas VIII o godz. 12.15 wyznają publicznie wiarę przed przyjęciem sakramentu.

6.  W sobotę pielgrzymka kół Żywego Różańca do sanktuarium Matki Bożej Łaskiej. Początek o 10.30. Wyjazd chętnych indywidualny.

7.  Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za naszych bliskich zmarłych.

8.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

9. W przyszłą niedzielę po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież. Na trzech Mszach ofiary zbierać będzie sama młodzież.

·        5 X – św. Faustyna Kowalska (1905-1938), polska zakonnica, mistyczka, apostołka miłosierdzia Bożego.

·        6 X – św. Brunon, założyciel pustelniczego zakonu kartuzów;

·        9  X – bł. Wincenty Kadłubek, biskup krakowski, a potem cysters w Jędrzejowie, kronikarz Polski;

·        10 X – święci Dionizy, Jan Leonardi i Angela Truszkowska;

·        11 X – św. Jan XXIII, „Papież Dobroci”, który zwołał Sobór Watykański II;