1.  Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. W poniedziałek po Mszy o godz. 10.00 odwiedzać będziemy chorych. Bardzo prosimy o podanie adresów w zakrystii. Ofiary składane na tacę we wtorek przeznaczamy jako wyraz naszej wdzięczności dla s. Szymony za przeprowadzone dla nas rekolekcje.                                                                               

2.  Dziś przed kościołami naszej archidiecezji zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia im. Stanisławy Leszczyńskiej.

3.   Od środy do soboty roraty o godz. 6.45.                                                                       

4.   Zachęcamy do nabycia świec Caritas i siana na stół Wieczerzy Wigilijnej. Panie z Koła Caritas, szukając środków na pomoc ubogim, rozprowadzają kalendarze na przyszły rok, oraz literaturę religijną.

4.  W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 8.00 harcerze przyniosą do świątyni światełko betlejemskie, które po wszystkich Mszach możemy zabrać do naszych domów.

5.  W wigilię Bożego Narodzenia  o 23.00 spotykamy się w świątyni na wspólnym kolędowaniu, które poprowadzi schola . O godz. 24.00 Msza pasterska.                                                                                                                                                                                                                                    

6.  25 grudnia, w dzień Bożego Narodzenia, Msze Święte według porządku niedzielnego. Podobnie w drugi dzień świąt, w środę 26 grudnia, w święto Świętego Szczepana.

7.  Serdecznie dziękujemy za ofiary składane w minionych tygodniach przy roznoszeniu opłatków wigilijnych: Słowackiego – 268, Piotrkowska – 805, Wierzbowa w Żakowicach – 230, Wileńska – 10, Wigury – 170, Krasickiego – 500, Dąbrowskiego – 40, Natolińska – 530, Pomorska – 120,  Łódzka – 408, Zagajnikowa i Śląska – 520, Armii Krajowej – 593,  Pileckiego – 210, Osiedle Łódzkie II – 2020, Harcerska, Staszica  i Żwirki – 550, Miodowa, Łąkowa i Lotnicza – 300, Brzezińska od świateł do stacji i 3 Maja – 710. Dziękuję także za ofiary składane na malowanie i inne prace przy kościele i budynku parafialnym: 2x100, 3x200, 250 i 400. Razem 1450.

8.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela” i „Małego Gościa Niedzielnego”.