1.  Dzisiejsza taca przeznaczona jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.

2.  Zapowiedzi.

3.  Dziś po Mszy wieczornej ostatnia modlitwa nowenny do Świętej Katarzyny. Jutro odpust -   uroczystość Tytułu Naszej Świątyni  -  Św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Msze o godz. 8.00  i suma odpustowa o 18.00, na którą zapraszamy asystę i przedstawicieli wszystkich grup parafialnych i jak najliczniej wszystkich parafian, pragnących uczcić naszą Patronkę.

4. W przyszłą niedzielę o 16.00 spotkanie Kół Różańcowych, o 16.30 nabożeństwo różańcowe.

4. Przed tacą gospodarczą informuję, że prace przy termomodernizacji budynku parafialnego zmierzają ku końcowi. W grudniu zapłacimy drugą turę należności, jej wielkość poznam w tym tygodniu, czterysta kilkadziesiąt tysięcy zł. 

5. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”. 

 

W tym tygodniu patronują nam:

·         25 XI – św. Katarzyna Aleksandryjska;

·         30 XI – św. Andrzej Apostoł, brat św. Piotra;