1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby organizacyjne ŚDM.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00.spotkanie Kół Różańcowych
  3. Nasza parafia otrzymała 30 darmowych biletów na widowisko pt.”Podróż do Betlejem”, które odbędzie się 12 grudnia w Zakościele o godz.18. Koszt wyjazdu ok. 15 zł Zapisy chętnych w zakrystii. Wyjazd 12 grudnia o godz. 16.30 z placu naszego Kościoła.
  4. Można jeszcze zamawiać wypominki za naszych zmarłych
  5. Przyszła Niedziela w naszej parafii będzie miała szczególny wymiar świąteczny połączony z jubileuszem 25-lecia naszej parafii i odpustem ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej patronki naszej parafii. Pragniemy bardzo serdecznie zachęcić naszych parafian (wszystkie grupy parafialne) do udziału w tych uroczystościach a zwłaszcza wspólnotowego przeżycia Mszy św. odpustowej o godz. 12.15 pod przewodnictwem ks. Rektora WSD w Łodzi delegata ks. Abpa Marka Jędraszewskiego Metropolity Łódzkiego. W sobotę w naszej świątyni o godz. 18.30 aktorzy Polskiego Teatru Historii przedstawią spektakl muzyczny Santo Subito poświęcony Osobie św. Jana Pawła II. Natomiast w niedzielę o godz. 17.45 będzie miał miejsce koncert muzyczny „Wspólne muzykowanie” w wykonaniu rodzinnego zespołu Eklezia z Aleksandrowa Łódzkiego. Szczegóły na afiszach w gablocie jak również na stronie internetowej naszej parafii, gdzie zamieszczono krótkie prezentacje filmowe zapowiadanych artystów.
  6. Po niedzieli rozpoczną się prace kamieniarskie przy wykończeniu chóru.
  7. Zachęcamy do kupna i lektury prasy katolickiej. Tygodnika Niedziela i Idziemy.