1.  Bóg zapłać za dzisiejszą tacę gospodarczą.

2.  Dziś o godz. 16.00 spotkanie Kół Różańcowych, o 16.30 modlitwa różańcowa.

3.  Przypominamy o możliwości uzyskania w tych dniach (do 8 listopada) odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami za odwiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.

4. III Światowy Dzień Ubogich obchodzić będziemy w niedzielę 17 listopadaŁódzka Caritas, w okresie poprzedzającym Światowy Dzień Ubogich, przekazała do wszystkich parafii w Archidiecezji Łódzkiej „Tytkę charytatywną”, zapraszając do włączenia się w ogólnopolską akcję wsparcia najuboższych. Tytka to papierowa torba, która dostępna jest przy wyjściu z kościoła. Wypełnijmy ją żywnością lub artykułami chemicznymi i przynieśmy z powrotem przed 17 listopada. Zebrane w ten sposób dary zostaną przekazane ubogim w parafii.                                                                                                                                              

5.  Można ciągle zamawiać wypominki roczne za naszych zmarłych.

6.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury tygodnika „Niedziela”.

7.  Ponieważ na rok 2020 pozostało już tylko kilka wolnych intencji mszalnych, które zapełnią się po najbliższych pogrzebach, w tym tygodniu rozpoczynamy przyjmować intencje na rok 2021. Nie ma możliwości zamawiania intencji przed Mszą o 17.00, gdyż jest to czas na spowiedź świętą, intencji nie będzie też przyjmował pan kościelny.

 

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

·        4 XI – św. Karol Boromeusz (1538-1584), biskup, znakomity teolog i wielki reformator Kościoła.

·        10 XI – św. Leon Wielki, papież i Doktor Kościoła,