1.  Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje święte.

2.  Dziś, jak co roku, przeprowadzamy w parafiach liczenie wiernych obecnych na Mszach św. i przystępujących do Komunii św.

3.  Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca codziennie po Mszy wieczornej, a w niedzielę o 16.30.

4. Przyjmujemy wypominki za naszych zmarłych, roczne i jednorazowe.

5. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodnika „Niedziela” i miesięcznika „Osservatore Romano”.

6. W przyszłą niedzielę przechodzimy na czas zimowy, wszystkie Msze o godzinę później.

7.  W minionym tygodniu na malowanie kościoła złożono następujące ofiary: 50, 8x100, 120, 2x150, 4x200, 250, 300, 500,1000. Razem 4120.

8. We Wszystkich Świętych Msza Św. Na cmentarzu o godz. 11.00, po czym procesja z wypominkami.

·        21 X – bł. Jakub Strzemię, arcybiskup halicko-lwowski

·        22 X – św. Jan Paweł II, papież, którego pontyfikat jest dobrze nam znany i naznaczony duchowością całkowitego powierzenia się Maryi.

·        23 X – św. Józef Bilczewski i św. Jan Kapistran;

·        24 X -  św. Antoni Claret i bł. Jan Wojciech Balicki;