1.  Zapowiedzi przedślubne.

2. Przed przyszłotygodniową tacą gospodarczą pragnę poinformować, że w czerwcu zakończymy ocieplanie stropu kościoła i rozpoczną się prace przy termomodernizacji budynku parafialnego od remontu dachu. Przypomnę, że dofinansowanie unijne to ponad 700 000 tys. zł., a nasz wkład własny wyniesie około 400 000 tys. zł.

3.  W piątek sakramentu bierzmowania naszej młodzieży udzieli bp Marek Marczak o godz. 17.00. Zbiórka kandydatów ze świadkami o 16.40. Nie będzie Mszy o 17.30. Nabożeństwo majowe będziemy śpiewać po Mszy o godz. 8.00 rano. Próby w poniedziałek i czwartek po nabożeństwie majowym, w czwartek po próbie spowiedź kandydatów.

4. W środę po nabożeństwie majowym próba dzieci rocznicowych, które  w przyszłą niedzielę będą przeżywać rocznicę I Komunii Św. na Mszy o godz. 11.00. Zbiórka przed kościołem o 10.40. W związku z tym Msza południowa będzie o godz. 12.30. W sobotę o godz. 8.40 druga próba, a o 9.15 spowiedź dzieci i ich  rodzin

5. W szóstym tygodniu Wielkanocy zanosimy swoje błaganie do Boga o dobre urodzaje – tradycyjne Dni Krzyżowe przed Wniebowstąpieniem Pańskim, które wypada w czwartek, choć jego liturgiczny obchód przeniesiony został na następną niedzielę. Nabożeństwa majowe śpiewać będziemy przy krzyżu z modlitwami o urodzaje. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

6. Na nabożeństwo majowe i od soboty czerwcowe zapraszamy każdego wieczoru z wyjątkiem piątku po Mszy o godz. 17.30.               

7.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism „Niedziela” i „Przewodnik Katolicki”.