1.  ZAPOWIEDZI.

2. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA DZISIEJSZĄ TACĘ GOSPODARCZĄ.

3.  TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY W NASZEJ OJCZYŹNIE JEST NIEDZIELĄ BIBLIJNĄ, INAUGURUJĄCĄ  TYDZIEŃ BIBLIJNY. ZACHĘCAMY DO INDYWIDUALNEJ LEKTURY I MEDYTACJI SŁOWA BOŻEGO, A SZCZEGÓLNIE ZAPRASZAMY NA COTYGODNIOWE KRĘGI BIBLIJNE, KTÓRE ODBYWAJĄ SIĘ W ŚRODY PO MSZY ŚW. O 17.30.

4. W ŚRODY PO WIECZORNEJ EUCHARYSTII O GODZ. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY, A W PIĄTKI KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

5. NA NABOŻEŃSTWO MAJOWE ZAPRASZAMY KAŻDEGO WIECZORU PO MSZY O GODZ. 17.30.         

6.  DZIŚ O GODZ. 16.00 COMIESIĘCZNE SPOTKANIE KÓŁ RÓŻAŃCOWYCH, A O 16.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

7.  8 MAJA PRZYPADA UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, BISKUPA I MĘCZENNIKA, GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI. MSZE O 17.00 I 17.30.

8. W PONIEDZIAŁEK I W PIĄTEK PRÓBA DZIECI KOMUNIJNYCH PO NABOŻEŃSTWIE MAJOWYM. W TYCH DNIACH KANCELARIA NIE BĘDZIE CZYNNA.

9.  W SOBOTĘ EGZAMIN KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA.

10. MSZE  PRZY KAPLICZKACH W PRZANOWICACH I ERAZMOWIE  ODPRAWIMY 18 MAJA O GODZ. 18.30.                        

11.   W DNIU 07.05.2019 R. (WTOREK) O GODZ. 19:00 W DOMU PARAFIALNYM PRZY NASZYM KOŚCIELE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE, DLA WSZYSTKICH OSÓB, KTÓRE CHCIAŁYBY POMÓC PRZY ORGANIZACJI MARSZU DLA ŻYCIA I RODZINY ORAZ FESTYNU RODZINNEGO. W TYM ROKU MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY WYRUSZY Z KOŚCIOŁA P.W. NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP DO NASZEJ PARAFII, GDZIE NASTĘPNIE ODBĘDZIE SIĘ FESTYN RODZINNY, DLATEGO UDZIAŁ KAŻDEGO, KTO CHCIAŁBY POMÓC PRZY ORGANIZACJI TEGO WYDARZENIA, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 16.06.2019 R. JEST MILE WIDZIANA.

12.  W SOBOTĘ 11 MAJA CHCEMY DOKOŃCZYĆ OCIEPLANIE STROPU KOŚCIOŁA. POZOSTAŁY NAM JESZCZE  ŚCIANY NAD BOCZNYMI NAWAMI ORAZ ZAKRYSTIA I SĄSIEDNIE POMIESZCZENIA GOSPODARCZE. MATERIAŁ OCIEPLAJĄCY OTRZYMALIŚMY GRATIS OD FIRMY IMPA Z WŁOCŁAWKA. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UMIESZCZENIA GO NA STROPIE BOCZNYCH NAW I POMIESZCZEŃ GOSPODARCZYCH. ŻEBY PRACA PRZEBIEGŁA SPRAWNIE, POTRZEBA PRZYNAJMNIEJ KILKANAŚCIE OSÓB. ZAPRASZAMY  11 MAJA NA GODZ. 9.00.

13. ZACHĘCAMY JAK ZAWSZE DO KUPNA I LEKTURY CZASOPISM „NIEDZIELA” I „PRZEWODNIK KATOLICKI”.

 

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

·         6 V -  ŚWIĘTO APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA.

·         8 V – ŚW. STANISŁAW (OK. 1030-1079), BISKUP KRAKOWSKI, PATRON CHRZEŚCIJAŃSKIEGO ŁADU MORALNEGO, MĘCZENNIK, PATRON POLSKI.

·         12 V – ŚW. JUTA Z BIELCZY [1220 – 1260], PUSTELNICZKA Z POMORZA;  ORAZ  PANKRACY, NEREUSZ I ACHILLES, MĘCZENNICY RZYMSCY.