1. Zapowiedzi.

2. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego z ulicy ZHP – 45, Szymborskiej – 525, Szaflarskiej – 345, Powstańców Wielkopolskich – 280, Zwycięstwa – 330, Wschodniej – 195, Hubala – 37, Obrońców Warszawy – 40, Staszica, Harcerska i Żwirki – 612 zł., Krasickiego – 519 zł.

3.  W przyszłą niedzielę zapraszamy o godz. 16.30 na spotkanie Kół Różańcowych, a o 17.00 na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym, a w piątek na drogę krzyżową dla dzieci o godz. 16.30, dla młodzieży i dorosłych po Mszy o godz. 17.00 z racji na I piątek miesiąca.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W czwartek Godzina Święta, adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych powołań do kapłaństwa i życia zakonnego - do godz. 20.00. Okazja do
spowiedzi świętej pierwszo-piątkowej – rano od godz. 7.45 i od 16.30. Po Mszy o 8.00 jako wynagrodzenie za grzechy całego świata odmówimy litanię ku czci Bożego Serca i odprawimy Drogę Krzyżową.  
W sobotę zapraszamy natomiast po Eucharystii o godz. 8.00 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
Od rana odwiedziny chorych, wyjątkowo w I sobotę miesiąca.

5.  W piątek o godz. 21 Mszą św. rozpocznie się w naszym kościele ekstremalna droga krzyżowa dwoma trasami z Koluszek do Brzezin.  Szczegóły tras i rejestracja na stronie internetowej.

6.  We wtorek w różnych parafiach naszego dekanatu spowiedź wielkopostna,
w której uczestniczymy, dlatego nie będzie czynna kancelaria parafialna.

7.  Rekolekcje wielkopostne rozpoczynamy w przyszłą niedzielę. Prowadził je będzie
ks. Paweł Kutynia, dyrektor Centrum Służby Rodzinie. W ramach rekolekcji parafialnych odbędą się też rekolekcje szkolne dla dzieci, gimnazjalistów i młodzieży. Serdecznie zapraszamy w czasie rekolekcji na - nauki stanowe dla mężczyzn w poniedziałek,
a dla kobiet we wtorek po Mszy św. wieczornej ok. 18.45
. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcjonisty. Program w gablocie i na stronie internetowej parafii.

8.  W Wielkim Tygodniu w Wielki Czwartek i w Wielki Piątek nabożeństwa Triduum o godz. 18.00. Wigilia Zmartwychwstania Pańskiego w Wielką Sobotę rozpocznie się o godz. 22.00,
a zakończy uroczystą procesją rezurekcyjną po północy.


9. Zachęcamy do zakupu
prasy katolickiej.

10. Parafia organizuje pielgrzymkę do Warszawy w dniach 22 -23 czerwca 2019r. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej parafii. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.