Drukuj

1.  Zapowiedzi.

2.  Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego z ulicy Żeromskiego – 195 zł, z ulic Chopina, Sienkiewicza, 8 Marca, Próchnika i Kochanowskiego – 735zł.

3.  Dziś zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Obrony Życia.

4.  Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte w naszym kościele o godz. 8.00, 17.00 i 17.30  Uroczystość tę obchodzimy w Kościele jako Dzień Świętości Życia oraz Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Przyrzeczenia adopcyjne, oraz błogosławieństwo małych dzieci i mam w ciąży o 8 i 17.30                                                                                                                                                                    

5.  W przyszłą niedzielę zapraszamy o godz. 16.30 na spotkanie Kół Różańcowych, a o 17.00 na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Natomiast w piątki zapraszamy na drogę krzyżową:

·        dzieci na godz. 16.30

·        młodzież i dorosłych po Mszy o 17.30.

6. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy 7 kwietnia. Prowadził je będzie ks. Paweł Kutynia, dyrektor Centrum Służby Rodzinie. W ramach rekolekcji parafialnych odbędą się też rekolekcje szkolne dla dzieci, gimnazjalistów i młodzieży.  Program rekolekcji wielkopostnych umieszczony będzie na stronie internetowej parafii oraz  w gablocie przy wejściu do kościoła.

7.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodnika „Niedziela” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”.

Kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie