1.  Niech te święta dla wszystkich Drogich Parafian i Gości będą pełne Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn pod nasze dachy, w nasze rodziny i serce każdego z nas. Niech ta Boża radość i miłość przedłuża się na kolejne dni naszego świętowania i na całą naszą codzienność.

2.  Podziękowania:   

Choinki ofiarowało Nadleśnictwo Brzeziny z siedzibą w Kaletniku, ich transport: Sławomir i Krystian Chądzyńscy, Mariusz Banaszkiewicz, Tomasz Szkopiński, Andrzej Kułak, Karol Majchrzak, Kazimierz Skwarka, pomagali nam w  wyborze nasi parafianie leśnicy, Paweł Musiał i Jan Podedworny.

Ubieranie żłóbka i choinek: pracowali pod przewodnictwem ks. Piotra: Marta Lewandowska, Janina Lewandowska, Mariola Chądzyńska, Franciszek Wąsik, Piotr i Michał Antkowicz, Marian Łęgocki, Kazimierz Pietrasik, Włodzimierz Chmielak, Tomasz, Jakub i Krzysztof Szkopińscy.  Stroiki ofiarowała kwiaciarnia pani Przybylskiej, materiały rodzina Michalskich, siano Sławomir Filipiak.

Pomoc w przygotowaniu scholi parafialnej: Paulina Sasin, Magdalena Sobkiewicz, Suhail Sammoun, Simon Sammoun, Patryk Gąsiorek, Angelina Korecka i Klaudia Zaborska.

Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.