1.  Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. We wtorek po Mszy o godz. 10.00 odwiedzać będziemy chorych. Bardzo prosimy o podanie adresów w zakrystii. Ofiary składane na tacę w środę przeznaczamy jako wyraz naszej wdzięczności dla ks. Andrzeja za przeprowadzone dla nas rekolekcje.                                                                               

2.  Dziś przed kościołami naszej archidiecezji zbiórka do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej.

3.   Od czwartku do soboty roraty o godz. 6.45.                                                                         4.   Zachęcamy do nabycia świec Caritas i siana na stół Wieczerzy Wigilijnej.

5.  W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 8.00 harcerze przyniosą do świątyni światełko betlejemskie, które po wszystkich Mszach możemy zabrać do naszych domów.

6.  W wigilię Bożego Narodzenia  o 23.15 spotykamy się w świątyni na wspólnym kolędowaniu, które poprowadzi schola . O godz. 24.00 Msza pasterska.                                                                                                                                                                                                                                     7.  25 grudnia, w dzień Bożego Narodzenia, Msze Święte według porządku niedzielnego. Podobnie w drugi dzień świąt, w środę 26 grudnia, w święto Świętego Szczepana.

8.  Serdecznie dziękujemy za ofiary składane w minionych tygodniach przy roznoszeniu opłatków wigilijnych: Słowackiego – 355, Krasickiego – 500, Polna – 80, Krańcowa, Wyspiańskiego, Asnyka, Prusa, Tuwima, Gałczyńskiego, Okrzei i Czarneckiego – 550, Jagiellońska – 275, Łódzka – 280, Zagajnikowa – 310, ulice Baczyńskiego – 170, Zachodnia – 210, Klonowa – 0, Pileckiego – 160, Jodłowa – 45, Kwiatowa – 183, Orzechowa – 40, Świerkowa – 30, Wierzbowa w Koluszkach – 130, Kasztanowa – 80, Jaśminowa – 40, Lipowa – 40, Liliowa – 0-, Akacjowa – 225, Wspólna – 90, Cicha – 20, Wiśniowa – 40, Magnoliowa – 30, Topolowa – 70, Koluszkowska – 10.

9.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.