1. W czwartek, 13 września kolejny dzień fatimski. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na godz. 17.30. Po Mszy Świętej procesja różańcowa wokół świątyni.

2. W piątek, 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w sobotę, 15 września Kościół w kalendarzu liturgicznym wspomina Matkę Bożą Bolesną. Msze Święte o zwykłej porze, do udziału w których serdecznie zachęcamy.

3. Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku o godz. 18.15. Z sakramentu pokuty możemy skorzystać przed godz. 17.00.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy o 12.15 spotkanie z rodzicami uczniów klas trzecich gimnazjum i 8 szk. podst                         ow

6. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy” i miesięcznika „List do pani”.

·      13 IX – św. Jan Chryzostom, gorliwy pasterz i wspaniały kaznodzieja; barwne językowo kazania przyniosły mu popularność; nadano mu przydomek „Złotousty”;

·       16 IX – święci męczennicy: papież Korneliusz i biskup Cyprian, nieugięci obrońcy chrześcijańskiej wiary; złożyli swoje życie w ofierze podczas cesarskich prześladowań w połowie III w.