1. Zapowiedzi.

2. We wtorek, 21 sierpnia po Mszy świętej odprawionej o godz. 6.00 z kościoła Niepokalanego Poczęcia NMP w Koluszkach wyruszy piesza Pielgrzymka na Jasną Górę pod kierownictwem ks. mgra Szczepana Zachy. Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce. Jest to wyjątkowa pielgrzymka, będziemy w tym roku, między innymi, dziękować za 100-lecie Niepodległości naszej Ojczyzny. Natomiast w Moszczenicy, tego dnia o godz. 19.30 – odbędzie się nabożeństwo pokutne ze spowiedzią pielgrzymów – z tej racji kancelaria parafialna (we wtorek) będzie nieczynna.

3. Zachęcamy do udziału we Mszach Świętych w tygodniu. Znajdźmy czasu, by przyjść na Eucharystię i karmić się Bożym słowem i Ciałem Pańskim. W tym tygodniu towarzyszy nam szczególne wstawiennictwo Maryi, naszej Matki i Królowej. We wtorek, 22 sierpnia przypada wspomnienie NMP Królowej.

4. Choć większość czasu wakacji już poza nami, to wszystkim, którzy korzystają z wypoczynku, pragniemy życzyć, by był on piękny i bezpieczny.

5. Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku (oprócz wtorku) po mszy wieczornej ok. godz. 18.15. Z sakramentu pokuty można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.

6. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM: 23 VIII – św. Róża z Limy; ·24 VIII – św. Bartłomiej, Apostoł, Natanael z Kany Galilejskiej, który według tradycji głosił Dobrą Nowinę w Indiach i tam poniósł śmierć męczeńską obdarty ze skóry; ·25 VIII - św. Ludwik i św. Józef Kalasanty;