1. Dzisiaj po Mszach Świętych błogosławimy kierowców i ich pojazdy z okazji przypadającego w środę wspomnienia Świętego Krzysztofa.

2. W poniedziałek święto św. Brygidy, patronki Europy, we wtorek wspomnienie św. Kingi, a w środę przypada też święto świętego Jakuba Apostoła, patrona pielgrzymów.

3. W czwartek, 26 lipca, liturgiczne wspomnienie dziadków Pana Jezusa, świętych Anny
i Joachima. Zapraszamy do modlitwy za nasze babcie i dziadków  i do okazania im naszej wdzięczności. W sobotę wspomnienie św. Charbela Maklufa, mistyka libańskiego, a w niedzielę wspominamy św. Martę.

4. Pozdrawiamy wszystkich urlopowiczów i życzymy pięknego wypoczynku. Solenizantom: Kingom, Krzysztofom, Jakubom, Annom, Joachimom i Martom przekazujemy najlepsze życzenia.

5.  Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku o godz. 18.15. Z sakramentu pokuty można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.

6. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”

7.  W przyszłą niedzielę o 21.00 przed kościołem zbiórka i wyjazd pielgrzymki do krajów nadbałtyckich.