1.Zapowiedzi.                                                                                                                                   

 2. Dziś o godz. 16.30 zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne, podczas którego wspólnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz ponowimy akt oddania świata Bożemu miłosierdziu. Wcześniej, o godz. 16.00 spotkanie Kół Różańcowych.                                              

3.  Jutro obchodzimy – przeniesioną z 25 marca – uroczystość Zwiastowania NMP. Na obydwu Mszach możemy podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Mamy w stanie błogosławionym otrzymają specjalne błogosławieństwo. W tym dniu ma miejsce zbiórka ofiar na Fundusz Obrony Życia. Ponieważ wiele osób jutro w Eucharystii nie będzie mogło uczestniczyć, tę zbiórkę przeprowadzamy dzisiaj po każdej Mszy św.

4.  W poniedziałek i piątek po mszy św. próba kandydatów do bierzmowania z klas trzecich.

5. W sobotę 14 kwietnia o godz. 10.00 Msza z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy wszystkich pragnących modlić się o uzdrowienie wzajemnych relacji w małżeństwie i rodzinie.

Również w sobotę o 15.30 zebranie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

6. Młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego zaprezentuje w przyszłą niedzielę 15 kwietnia podczas mszy św. o godz.11 przedstawienie ewangelizacyjne.

7.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.