1.  Komunikaty Kurii Arcybiskupiej.

2. Podczas paschalnej oktawy będziemy przeżywać nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego po Mszy o godz. 17.30 , zakończenie nowenny w sobotę po Mszy o godz. 8.00.

3.  Msza z modlitwą o uzdrowienie ze względu na pogrzeb śp. Marii Janus zostanie przeniesiona na sobotę 14 kwietnia o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkich pragnących modlić się o uzdrowienie wzajemnych relacji w małżeństwie i rodzinie.

4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego i rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Na Msze przynosimy skarbonki Jałmużny Wielkopostnej. Nie zostawiamy ich w zakrystii, ale przynosimy do ołtarza w procesji na ofiarowanie z darami chleba i wina. O godz. 16.00 spotkanie Kół Różańcowych, o 16.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego, za odmówienie której możemy tego dnia zyskać łaskę odpustu zupełnego.

5.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, świątecznych numerów tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

6.  W środę rozpoczynamy działalność kręgu małżeństw Domowego Kościoła. Jeżeli byłyby jeszcze jakieś małżeństwa chętne do włączenia się do tej formacji duchowej nad jednością życia małżeńskiego, to zapraszamy na plebanię na godz. 19.00.