1.  Zapowiedzi

2. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego:  ulice Liliowa – 30, Piotrkowska – 735,  Wierzbowa – 200,  Staszica, Harcerska i Żwirki – 500, Wyspiańskiego, Asnyka, Prusa, Czarneckiego, Tuwima, Okrzei i Krańcowa – 660, Krasickiego – 465, Brzezińska od świateł do lasu – 965, Kochanowskiego – 220;

3. W piątą niedzielę Wielkiego Postu zmienia się charakter tego okresu na bardziej pasyjny, koncentrujemy się na przeżywaniu tajemnic krzyża. Zachowujemy w naszej Ojczyźnie zwyczaj zasłaniania krzyży.

4. Do świąt wielkanocnych pozostały już tylko dwa tygodnie – dobrze i owocnie wykorzystajmy te dni. Przede wszystkim przez udział w kolejnych dniach rekolekcji, a w Wielkim Tygodniu  przez udział w nabożeństwach męki i Zmartwychwstania Pana.                                                                                                                                                                                                                                         5. Przypominamy, że spotkania rekolekcyjne od poniedziałku do środy według nast. porządku

      9*00  Msza z nauką dla dorosłych i młodzieży

11*00  Nauka dla dzieci                 [zmiana]

12*00  Msza dla gimnazjalistów

     18*00  Msza z nauką ogólną

W środę Sakrament Pokuty od 8.30 oraz od 17.00. 

Ofiary składane na tacę w środę, przeznaczamy dla ks. rekolekcjonisty, jako wyraz naszej wdzięczności za głoszone nauki.

6. Dziś o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym

i na Mszę dla młodzieży.

7. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Rozpoczyna ona Wielki Tydzień Męki Pana.  Błogosławieństwo palm na początku każdej Mszy Świętej. Przed Mszami o godz. 9.30 i 11.00 pragniemy zorganizować procesję wokół świątyni – na poświęcenie palm zgromadzimy się przed świątynią. Natomiast młodzież zaproszona jest przez biskupów na doroczny Marsz dla Jezusa ulicami Łodzi. Ks. Piotr i pan Dawid zapraszają wszystkich chętnych na wyjazd.

8.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.