1.  Zapowiedzi.

2.  Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego z ulicy Żeromskiego – 155 zł, z ulic Chopina, Sienkiewicza, 8 Marca i Próchnika – 555zł.

3.  Zapraszamy do udziału w nabożeństwach tego okresu – w gorzkich żalach, które śpiewamy w każdą niedzielę o godz. 17.00 i wsłuchujemy się w rozważania pasyjne oraz w drodze krzyżowej w każdy piątek dla dzieci o godz. 16.30, dla młodzieży i dorosłych po Mszy o godz. 17.30.

4.  W piątek 16 marca odbywa się ekstremalna droga krzyżowa dwoma trasami z Brzezin do Koluszek do naszego kościoła. Szczegóły tras i rejestracja na stronie internetowej.

5.  W sobotę o godz. 15.00 zapraszam na spotkanie Parafialny Zespół Synodalny.

6.  W poniedziałek, wtorek i środę w różnych parafiach naszego dekanatu spowiedzi wielkopostne, w których uczestniczymy, dlatego w tych dniach nie będzie czynna kancelaria parafialna.

7.  Rekolekcje wielkopostne rozpoczynamy w przyszłą niedzielę. Prowadził je będzie ks. Robert Kuźma. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcjonisty. Program w gablocie i na stronie internetowej parafii.  Przypominamy, że w czasie rekolekcji kościół będzie ogrzewany.

We wtorek 20 marca gimnazjaliści i młodzież wyjeżdżają na diecezjalne spotkanie ewangelizacyjne w Atlas Arenie. Prosimy młodych o zapisywanie się u katechetów. 

8.  W Wielkim Tygodniu w Wielki Czwartek i w Wielki Piątek nabożeństwa Triduum o godz. 18.00. Wigilia Zmartwychwstania Pańskiego w Wielką Sobotę rozpocznie się o godz. 22.00, a zakończy uroczystą procesją rezurekcyjną po północy. Dlatego w dzień Zmartwychwstania rezurekcja o 8.00 [już bez procesji]. Porządek Mszy św. w Wielkanoc niedzielny. Adoracja Pana Jezusa w grobie rozpocznie się w Wielki Piątek po Nabożeństwie Męki Pańskiej i trwać będzie do rozpoczęcia Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę.

9.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.