1.  Zapowiedzi przedślubne.

2. Przy wyjściu ze świątyni będzie można wesprzeć dzieło misyjne Kościoła – do puszki można wrzucać ofiary na ten cel.

3.  Zapraszamy dziś o godz. 17.00 na gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Natomiast w piątki zapraszamy na drogę krzyżową:

·        dzieci na godz. 16.30

·        młodzież i dorosłych po Mszy o 17.30.

4. Tradycyjnie, jak w latach ubiegłych, panie, które to zawsze czyniły, będą zbierać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Prosimy o serdeczne przyjęcie ich w swoich rodzinach.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta, adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych powołań do kapłaństwa i życia zakonnego, od godz. 18.00 do 20.00. Okazja do spowiedzi świętej pierwszo piątkowej o godz. 6.45 i 16.30. Po Mszy o 8.00 jako wynagrodzenie za grzechy całego świata odmówimy litanię ku czci Bożego Serca i odprawimy Drogę Krzyżową.   W sobotę zapraszamy natomiast po Eucharystii o godz. 8.00 na Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

6. Przed tacą gospodarczą informujemy, że dzięki ofiarom kolędowym na chwilę wyszliśmy z długów. Oczywiście pożyczone pieniądze zachowujemy na koncie bankowym, ponieważ czekają nas dalsze prace, o których mówiłem w styczniu w sprawozdaniu rocznym. Firma „Full - Dach” wiosną przy sprzyjającej pogodzie obiecała rozpocząć remont dachu Kościoła. Na te i inne prace przeznaczamy wszystkie zbierane ofiary, za które z góry dziękujemy.

7.  W sobotę o 15.30 ministranci maja próby liturgiczne, natomiast o 16.00, po próbie scholi zapraszam rodziców scholanek i młodszych ministrantów na spotkanie poświęcone wakacyjnym wyjazdom dzieci i inicjatywie powołania stowarzyszenia rodziców przy naszej parafii.

8.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

 

ZE WZGLĘDÓW ZDROWOTNYCH, WIZYTY CHORYCH Z NASZEJ PARFAII ODBĘDA SIĘ W PRZYSZŁY PIĄTEK TJ 9.03