1.  Zapowiedzi.

2.  Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w naszej Ojczyźnie Dzień Środków Społecznego Przekazu, oraz rozpoczynamy VII Tydzień Wychowania, dni modlitwy za dzieci, młodzież i wychowawców. Ogarnijmy te intencje naszą modlitwą.

4. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych na plebanii.

5.  W przyszłą niedzielę po Mszy o 12.15 spotkanie organizacyjne kandydatów do bierzmowania z klas siódmych i obydwu gimnazjalnych [w kościele].

6.  Bóg zapłać pielgrzymom z maja i lipca za ufundowanie dla parafii trzech złotych ornatów.

7.  Prosimy pielgrzymów najbliższej pielgrzymki do Wadowic i okolic o uzupełnienie danych do ubezpieczenia i o wpłatę należności.

8. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

·        18 X – św. Stanisław Kostka, jezuicki nowicjusz odznaczający się wielką pobożnością
i pragnieniem całkowitego poświęcenia się Bogu, które realizował nawet wbrew woli rodziców; patron nowicjuszy, dzieci i młodzieży oraz naszej Ojczyzny;

·        20 X – święci męczennicy z Korei; pierwszy koreański kapłan Andrzej Kim Taegon, wybitny apostoł świecki Paweł Chong Hasang oraz ich towarzysze;

·        21 X – św. Mateusz, Apostoł, powołany przez Chrystusa poborca cła i podatków dla rzymskiego okupanta, autor Ewangelii, która wskazuje ścisły związek między Starym
i Nowym Testamentem;

·        23 X – św. Ojciec Pio, jeden z najbardziej popularnych i znanych świętych minionego stulecia; z jego kapłańskiej posługi, zwłaszcza z sakramentu pojednania i duchowego kierownictwa, korzystało wielu pielgrzymujących do San Giovanni Rotondo, gdzie wypełniał swoje zakonne i kapłańskie obowiązki.