1.  Zapowiedzi.

2. Dzisiaj po Mszach Świętych błogosławimy kierowców i ich pojazdy z okazji przypadającego we wtorek wspomnienia Świętego Krzysztofa.

3. W poniedziałek wspomnienie Św. Kingi, a we wtorek przypada też święto Świętego Jakuba Apostoła, patrona pielgrzymów.  Komunikat o pielgrzymkach.                                                                                                                                      4. W środę, 26 lipca, liturgiczne wspomnienie dziadków Pana Jezusa, Świętych Anny
i Joachima. Na wieczornej Eucharystii zapraszamy do modlitwy za nasze babcie i dziadków,  i do okazania im naszej wdzięczności. W sobotę wspomnienie Św. Marty.

5. Pozdrawiamy wszystkich urlopowiczów i życzymy pięknego wypoczynku. Solenizantom: Krzysztofom, Jakubom, Annom, Joachimom i Martom przekazujemy najlepsze życzenia.

6.  W wakacje kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku o godz. 18.15. Z sakramentu pokuty można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.

7. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

8.  W przyszłą niedzielę po Mszy o 17.00 spotkanie z rodzicami i dziećmi wyjeżdżającymi na rekolekcje w końcu wakacji