1.  Zapowiedzi

2.  Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę gospodarczą.

3. W środy zapraszamy po Mszy o 17.30 na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątki na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek będziemy się modlić o święte powołania zakonne i kapłańskie, po nabożeństwie adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, Godzina Święta do godz. 20.00 . W piątek przed południem odwiedziny starszych i chorych parafian z Komunią Świętą, okazja do spowiedzi od godz. 7.30 i 16.30.

5. Niech wakacyjny wypoczynek będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym i radosnym. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.

6. Przypominamy, że w wakacje nie ma Mszy południowej. Wypominki południowe są przed godz. 17.00.

7.  W wakacje kancelaria parafialna czynna będzie o godz. 18.15. Z sakramentu pokuty będzie można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.

8. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.