1.  Zapowiedzi

2. Rozpoczął się ostatni tydzień czerwca. Jeszcze raz pragniemy zachęcić do wspólnej modlitwy do Jezusowego Serca. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy o godz. 17.30.

3. W czwartek wypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na wspólną modlitwę na Mszach Świętych o godz. 8.00, 17.00 i 17.30. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej. Jest to dzień imienin ks. Piotra. Msza w jego intencji o godz. 17.30.

4.  W przyszłą niedzielę, pierwszą w miesiącu, taca gospodarcza. Za wszystkie ofiary z góry składamy serdeczne Bóg Zapłać. W czerwcu w kościele pojawiła się chrzcielnica, przy której od dzisiaj udzielamy sakramentu chrztu świętego. Została ona ufundowana przez Koła Różańcowe, którym składam za nią serdeczne Bóg zapłać.

5. W wakacje nie ma Mszy południowej. Wypominki południowe będą przed godz. 17.00.

6.  W wakacje kancelaria parafialna czynna jest o godz. 18.15. Z sakramentu pokuty można skorzystać przed Mszą o godz. 17.00.

7.  W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy o godz. 8.00.

8. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy