1. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Módlmy się o gorliwych kapłanów, którzy będą naśladować przykład Jezusa, Dobrego Pasterza.

2. Na nabożeństwo majowe zapraszamy każdego wieczoru po Mszy o godz. 17.30, łączymy je w tym tygodniu z  modlitwą o powołania kapłańskie.

3.  Dziś o godz. 16.00 comiesięczne spotkanie Kół Różańcowych, a po Mszy o 17.00 nabożeństwo majowe.

4.  Zapowiedzi przedślubne.

5.  Jutro , 8 maja, przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze o 17.00 i 17.30.

6. W sobotę 13 maja, 100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie chcemy przeżyć jako uroczystość całego miasta. O godz. 18.00 w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP Msza Św. pod przewodnictwem ks. prałata Krzysztofa Nykla, pracującego w  Penitencjarii Apostolskiej. Po Mszy przejdziemy ulicami miasta w fatimskiej procesji różańcowej do naszego Kościoła, gdzie zakończymy ją nabożeństwem majowym.

7.  Wcześniej, o 9.00 próba przed bierzmowaniem, a o 10.00 egzamin przed bierzmowaniem.

8.  Pielgrzymi do sanktuariów Trójmiasta i okolic ofiarowali dla parafii złoty ornat, za który składamy serdeczne Bóg zapłać.

9.  Podobnie bardzo dziękujemy za dzisiejszą tacę gospodarczą.

10. Od poniedziałku do piątku kancelaria czynna będzie o 18.15. Okazja do spowiedzi przed mszami, od 16.40.

11.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.