1.  Taca w przyszłą niedzielę to taca gospodarcza, serdeczne Bóg zapłać za wszystkie Wasze ofiary.

2.  Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego z ulicy Żeromskiego – 175 zł.

3.  Zapraszamy do udziału w nabożeństwach tego okresu – w gorzkich żalach, które śpiewamy w każdą niedzielę o godz. 17.00 i wsłuchujemy się w rozważania pasyjne oraz w drodze krzyżowej w każdy piątek dla dzieci o godz. 16.30, dla młodzieży i dorosłych po Mszy o godz. 17.30.

4.  W piątek 31 marca o godz. 21 Mszą św. rozpocznie się w naszym kościele ekstremalna droga krzyżowa. Szczegóły jej trasy i sposób rejestracji znajdziemy na plakacie w gablocie.

5.  W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Na Mszy o godz. 8.00 powierzymy naszą wspólnotę, każde rodzące się w niej i godnie kończące się życie Niepokalanemu Sercu Maryi – najlepszej z matek.

6.  W poniedziałek, wtorek i środę w różnych parafiach naszego dekanatu spowiedzi wielkopostne, w których uczestniczymy, dlatego w tych dniach nie będzie czynna kancelaria parafialna.

7.  Rekolekcje wielkopostne rozpoczynamy w przyszłą niedzielę. Prowadził je będzie ks. Marcin Wojtasik. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcjonisty. Program w gablocie i na stronie internetowej parafii.

8.  W Wielkim Tygodniu w Wielki Czwartek i w Wielki Piątek nabożeństwa Triduum o godz. 18.00. Wigilia Zmartwychwstania Pańskiego w Wielką Sobotę rozpocznie się o godz. 22.00, a zakończy uroczystą procesją rezurekcyjną po północy. Dlatego w dzień Zmartwychwstania rezurekcja o 8.00 [już bez procesji]. Porządek Mszy św. w Wielkanoc niedzielny. Adoracja Pana Jezusa w grobie rozpocznie się w Wielki Piątek po Nabożeństwie Męki Pańskiej i trwać będzie do rozpoczęcia Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę.

9.  Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.