1.  Kończymy duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii.

Poniedziałek 23.01 ul. Brzezińska strona nieparzysta z dwu stron do spotkania

W sobotę  28.01 1 kapłan ulice Wspólna, Cicha, Wiśniowa, Akacjowa, Kasztanowa i Jaśminowa, 2 kapłan odwiedzać będzie rodziny, których nie zastaliśmy we wcześniej wyznaczonych terminach.

Prosimy więc o zgłoszenie się osób, których nie zastaliśmy w domach, i zachęcamy do tego tych, którzy życzą sobie odwiedzin kapłana i Bożego błogosławieństwa dla swojego domu.

2.  W czwartek 26 stycznia ks. proboszcz obchodzić będzie 31 rocznicę swoich święceń kapłańskich. Mszę świętą dziękczynną wraz ze swymi kolegami, kapłanami wraz z nim wyświęconymi 26 stycznia 1986, będzie odprawiał o godz. 17.00. Na tę Mszę zapraszamy wszystkich parafian.

3. Zachęcamy jak zawsze do kupna i lektury czasopism katolickich, tygodników „Niedziela” i „ Idziemy”.

·         24 I – św. Franciszek Salezy (1567-1622), biskup i doktor Kościoła, wybitny pisarz, patron dziennikarzy i prasy katolickiej ;

·         26 I – św. św. Tymoteusz i Tytus, uczniowie św. Pawła Apostoła; obaj byli biskupami i obaj ponieśli śmierć męczeńską za wiarę ;

·         27 I – bł. Jerzy Matulewicz (1871-1927), odnowiciel zakonu marianów i biskup wileński ;

28 I – św. Tomasz z Akwinu (1225-1274), jeden z najwybitniejszych filozofów i teologów w dziejach kultury europejskiej; jego dzieła do dziś stanowią ważną inspirację dla nauczania Kościoła.