1.  Dziś o godz. 16.00 spotkanie Kół Różańcowych, o 16.30 modlitwa różańcowa.

2.  Przypominamy o możliwości uzyskania w tych dniach (do 8 listopada) odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami za odwiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.

3. W środę, 9 listopada, zapraszamy małżeństwa, które chciałyby włączyć się do wspólnoty DOMOWEGO KOŚCIOŁA , na spotkanie na plebanii o godz. 19.00.

4. W piątek, 11 listopada, przypada 98 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę, święto narodowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Ojczyznę na Mszach o godz. 8.00 i 17.00, podczas których będziemy zawierzać dobremu Bogu teraźniejszość i przyszłość Polski, aby każdy jej mieszkaniec czuł się dobrze jako jej obywatel. Msza wieczorna miała być o 17.30 i na tę godzinę została przyjęta intencja mszalna. Ze względu jednak na sumę odpustową św. Marcina w Gałkowie odprawimy ją o 17.00. Zwracam na to uwagę osobom, które zamówiły Mszę za + Juliana Stępniewskiego i Elżbietę Burchalską.             5. W sobotę o godz. 15. 00 spotkanie scholi parafialnej. Poszukujemy osoby grającej na gitarze, która pokierowałaby dziewczętami w czasie śpiewów na Mszy św.

6.  Pielgrzymi do Rzymu złożyli ofiarę na nasz kościół w wysokości 400 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

7.  Serdecznie dziękujemy także za ofiary składane w minionych tygodniach przy roznoszeniu opłatków wigilijnych: ulice Staszica – 331 zł, Przejazd – 210, Mickiewicza – 311, Broniewskiego – 180, Strzemińskiego – 30, Wincentego Pola – 70, Wileńska – 20, Sportowa – 125, Wigury – 100, Chopina – 50, Piotrkowska i Wierzbowa w Żakowicach – 672, Brzezińska od Piotrkowskiej do kapliczki – 220, Baczyńskiego – 238, Zachodnia – 240, Klonowa – 8, Pileckiego – 108, Jodłowa – 35, Kwiatowa – 85, Orzechowa – 30, Świerkowa – 105, Wierzbowa w Koluszkach – 140, Kasztanowa – 90, Jaśminowa – 60, Lipowa – 45, Liliowa – 30, Akacjowa – 200, Wspólna – 55, Cicha – 35, Wiśniowa – 60, Magnoliowa – 15.

·        10 XI – św. Leon Wielki, papież i Doktor Kościoła, który bronił Rzymu przed najazdami barbarzyńskimi oraz wytrwale zwalczał błędy w wierze, zwłaszcza te dotyczące natur w Jezusie Chrystusie;

·        11 XI – św. Marcin z Tours, początkowo żołnierz, a potem biskup – dobry pasterz dla swojego ludu, który śmierci się nie lękał i przed życiem się nie wzbraniał;

·        12 XI – św. Jozafat, biskup i męczennik, który przelał krew za jedność Kościoła; gorliwie pracował dla jedności, charakteryzując przy tym się wielką łagodnością, co dało mu przydomek „duszochwat”.