1. W tym tygodniu pożegnamy  rok 2016 i powitamy 2017. Niech będzie to okazja nie tylko do zabawy, ale i do przyjścia na modlitwę do świątyni. W ostatni dzień roku, w sobotę 31 grudnia, podziękujemy dobremu Bogu za wszelkie łaski i dary podczas  Mszy Świętej i nabożeństwa dziękczynno-przebłagalnego o godz. 17.00. Odśpiewamy uroczyste Te Deum (za którego odmówienie w ostatnim dniu roku można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami).

2. Postarajmy się nowy rok rozpocząć w imię Boże. W tym dniu przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

3. Rozpoczynamy duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Jest to okazja do spotkania i bliższego poznania się. Razem z wami pragniemy się modlić i przynosić wam dar Bożego błogosławieństwa. Porządek odwiedzin kolędowych jest wywieszony w gablocie z ogłoszeniami. Zamieściliśmy go również na naszej parafialnej stronie internetowej. Wygląda on w tym tygodniu następująco:

Wtorek        27.12    Przanowice oraz Lisowice, Erazmów i Jeziorko.

Środa          28.12    ul. Zielona, Dąbrowskiego, Brzechwy, Wieniawskiego, Próchnika,       

                                 Kochanowskiego.                               

Czwartek     29.12    ul. 3 Maja i Kasprowicza, Mickiewicza.

Piątek          30.12    ul. Traugutta, Harcerska i Żeromskiego [tu początek około 12.00].

Sobota         31.01    ul. Koluszkowska, Liliowa, Zachodnia, Lipowa, Pileckiego i Świerkowa.

Poniedziałek  02.01    ul. Gwardii Ludowej, Sawickiej.

Rozpoczęcie kolędy o godz. 9.00, pojazd prosimy na godz. 8.45.

4.  Czasie kolędy kancelaria parafialna czynna będzie o godz.18.15.